Dodatkowe Działania Fundacji

Fundacja Wielkich Możliwości realizuje ogólnopolskie projekty ukierunkowane na wsparcie osób w trudnej sytuacji życiowej.

1. Sprzęty dla osób niepełnosprawnych z dofinansowaniem z NFZ, PFRON.
Pomagamy osobom niepełnosprawnych w uzyskaniu większości sprzętów, które umożliwią lub poprawią funkcjonowanie osób z niepełnosprawnościami lub wskazaniami lekarskimi takimi jak: wózki manualne, wózki elektryczne, łóżka, pionizatory, schodołazy i inne. Zawsze dobieramy sprzęt indywidualnie do potrzeb klienta, wypełniając formalności oraz dostarczając do klienta wymagany sprzęt.

2. Modernizacja budynków w ramach projektu Czyste powietrze W ramach naszej sieci ambasadorów i partnerów techniczno-biznesowych pozyskujemy dla osób w najtrudniejszej sytuacji mieszkaniowej na członka rodziny środki potrzebne na poprawę warunków mieszkalnych i zmiany starych źródeł ogrzewania na nowoczesne i ekologiczne. Realizujemy docieplenia i modernizacje budynków mieszkalnych poprawiając tym samym ich energooszczędność o 40% w ramach środków UE i NFOŚ.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI